KONTAKT

KONTAKT

Partnerskap Fjällvägen verkar genom en politisk styrgrupp och arbetsgrupp. Bollnäs kommun har ordförandeskapet.


Kontaktperson:

Tony Stark: Samhällsplanerare Bollnäs kommun
Besöksadress: Stadshustorget 2
Postadress: 821 80 Bollnäs
Telefon: 0278 – 252 19
Mobil: 070 – 190 61 82
E-post: tony.stark@bollnas.se

 

Politisk styrgrupp:

Bollnäs kommun Marie Centerwall (S) marie.centerwall@bollnas.se
Ljusdals kommun Sören Görgård (C) soren.gorgard@ljusdal.se
Härjedalens kommun    
Söderhamns kommun    

 

Arbetsgrupp:

Bollnäs kommun Tony Stark tony.stark@bollnas.se
Ljusdals kommun Rolf Berg  rolf.berg@ljusdal.se
Härjedalens kommun Helena Åkerlind helena.akerlind@herjedalen.se
Söderhamns kommun Marianne Johansson marianne.johansson@soderhamn.se
Destination Järvsö Anna-Lena Wallin annalena.wallin@jarvso.se
Destination Vemdalen   Marcus Ståhl  marcus@vemdalen.se
Destination Funäsfjällen Jonas Kojan jonas@funasfjallen.se